sobota, 20 czerwca 2015

Fluid do twarzy?

Cześć!
Dziś kosmetycznie.
Uwielbiam proste, naturalne kosmetyki, szczególnie do ciała i twarzy. Wtedy mam wrażenie, że faktycznie dbam o ciało i cerę. Może to wyda się dziwne, ale żadne chemiczne kremy nie dają mi tak świetnego nawilżenia, jak te naturalne oleje, czy kremy z naturalnymi ekstraktami. 
 Jakiś czas temu pewna firma, zaproponowała mi wypróbowanie czegoś zupełnie innego niż krem, olejek, mus, piankę. Produkt wybrałam sama kierując się własnymi potrzebami.
Wybrałam fluid rewitalizujący na noc. Możecie nabyć go tutaj:KLIK
Pewnie zastanawiacie się co w tym produkcie jest, a czego nie ma, że nazywam go fluidem. Powiem krótko. Jest to kosmetyk, który nie posiada odrobiny wody, a zawiera 100% ekstraktów roślinnych.
Nie jest to natomiast olejek, bo w skład produktu wchodzą również ( oprócz olejków tłoczonych na zimno) naturalne esencje owocowe. Sami rozumiecie, dlaczego musiałam i chciałam przetestować ten kosmetyk. Ponadto jak się dowiedziałam, kosmetyki są robione w specjalny sposób, ręcznie a także przy udziale natury, bez zbędnych technologii.
                         
\     Dlaczego wybrałam ten fluid?
Według producenta :Nuit Caline optymalizuje odnowę komórkową: skóra jest promienna, elastyczna i miękka. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Fluidu można używać o każdej porze roku, zwłaszcza zimą.
Skusił mnie opis - zwłaszcza że moja skóra jest wymagająca i potrzebuje nawilżenia szczególnie nocą.

Jak się sprawdzi fluid?? Czy jest warty swojej ceny?
Na pewno Was poinformuje wkrótce, jak tylko będę pewna swojej opinii:) 
Pozdrawiam:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz