czwartek, 24 marca 2016

Sensai - fluid finish- ostatnio ulubiony podkład:)

WITAJCIE!!!
Dziś kilka słów na temat podkładu do twarzy Sensai Fluid Finish :) 
 Podkład kupiłam online przez stronę douglas.pl - więcej o tym podkładzie tutaj na stronie Sensai.

Według producenta: Głęboko nawilżający podkład zawierający 55% wody. Pokrywa skórę delikatną mgiełką wilgoci zapewniając cerze jedwabistą gładkość i zdrowy koloryt, oraz całodzienne nawilżanie.


Czy zgadzam się z opisem producenta? Jak najbardziej. 
Podkład lekki, nawilżający, rozświetlający. Idealny dla skóry suchej. Nadaje niesamowity blask cerze, świetnie wygląda na zdjęciach.
Podkład będzie idealny dla skóry mało problematycznej i normalnej. Silne nawilżenie irozświetlenie nie spodoba się skórom tłustym, podkład zwyczajnie może szybko "zsunąć" się z twarzy.
Kosmetyk nie ma mocnego krycia, dlatego też osoby, które mają wiele wyprysków lub trądzik nie będą zadowolone, bo podkład  tworzy upiększającą "mgiełkę".


Podkład jest jakby połączeniem kremu, podkładu i rozświetlacza. 
Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. Jednocześnie nie czuję go na twarzy, a wiem że jest i wygląda bardzo naturalnie i świeżo. To na pewno świetny wybór dla dziewczyn, które cenią sobie naturalność w makijażu.


Wybór kolorów jest wystarczający, a podkład świetnie dopasowuje się do karnacji. Zobacz tutaj
Podkład nie ciemnieje,
Co z wydajnością i utrzymywaniem się na twarzy?
- podkład utrzymuje się bardzo dobrze, przez 5 godzin, po 7 godzinach już widać to że się troszkę ściera..
- wydajność jest średnia..co zapewne jest spowodowane tym że podkład jest rzadki, dlatego trzeba używać około 2 pompek do ładnej i pełnej aplikacji.Ogólnie jestem z tego produktu bardzo, bardzo zadowolona. Niesamowite naturalne wykończenie sprawia, że czuję się usatysfakcjonowana jego działaniem i tym jak wygląda na twarzy.
A jakie są Wasze ostatnio ulubione podkłady???
Znacie ten produkt?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz